2. nedelja po božiču

Danes je tretji sveti večer. Zvečer pokropimo in pokadimo svoje domove. Ob 19.00 vabljeni v župnijsko cerkev na božični koncert Duhovniškega okteta Oremus.

Jutri obhajamo praznik Gospodovega razglašenja, svetih Treh kraljev. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in ob 18.00. Ob 19.00 bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta.

Jutri se začne tudi veroučna šola, uradne ure v župnijski pisarni pa so po urniku. Veroučenci k verouku ali k jaslicam še v tem tednu lahko prinesejo svoj dar ob adventni akciji Za lačne otroke.

Od torka naprej bodo svete maše ob delavnikih v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri.

V petek bo srečanje zakonske skupine Družina in življenje ob 19.30 v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Srednje Gameljne in Rašica.

Danes teden je nedelja Jezusovega krsta. Po obeh mašah boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja. Ob 9.00 bo družinska maša, pri kateri sodeluje 7. razred, ter srečanje družin novokrščenih v letu 2019.

Prišla je nova številka Družine.

Predvidoma po nedeljskih mašah ob 9.00 (v januarju) boste lahko člani občestva Šmarskih Šmarnogorcev poravnali članarino, ki znaša 2 EUR.

Poročilo o prihodkih v zadnjem času: patrocinij v Srednjih Gameljnah – 175 EUR, darovanje ob božiču – 1.570 EUR, darovi ob prazniku sv. Štefana – 160 EUR. Bog povrni!