4. adventna nedelja

Poslovili smo se od Cecilije Zupan iz Tacna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo dopoldan obhajanje bolnih in starejših po domovih pred prazniki. Ob 19.00 bo blagoslov jaslic pri Ježku v Tacnu.

Maša svetega večera bo v torek ob 18.00. Ta večer pokropimo in pokadimo svoje domove ter molimo za Božji blagoslov. Kadilo in oglje je na voljo na mizi z oznanili, blagoslovljena voda pa pri spovednici. Bog povrni za vaš dar!

Pred polnočnico, ob 23.30 mladinski zbor pripravlja božičnico. Lepo vabljeni!

Ob prazniku Gospodovega rojstva bodo svete maše ob polnoči, ob 7.00 in 9.00. Pri dopoldanskih mašah bo darovanje za potrebe župnije, za obnovo zvonjenja v župnijski cerkvi. Prejeli boste tudi koledar naše župnije za leto 2020.

V četrtek je praznik sv. Štefana, obenem državni praznik, dan samostojnosti in enotnosti. Maša za domovino bo ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Priprava staršev in botrov za krst bo izjemoma v petek ob 19.00, krščevanje pa med mašo v nedeljo ob 9.00.

Danes teden je Nedelja Svete družine.

Prišla je nova, božična številka Družine in Ognjišča.

Na mizi z oznanili so Marijanski koledarji. Priporočen dar zanj je 2 EUR.

Še do jutri prinesite svoje prispevke adventne akcije (božične zvezde, mah, slamo, deščice …)!