3. adventna nedelja (gaudete)

Poslovili smo se od Eme Lovrenčič iz Tacna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V torek začnemo z božično devetdnevnico pri maši ob 18.00! Lepo povabljeni še posebej učenci veroučne šole in starši!

Skavti bodo Luč miru iz Betlehema prinesli k maši in božični devetdnevnici, in sicer v petek ob 18.00. Za čiščenje učilnic v župnišču pa so od 19.00 naprej na vrsti starši in učenci 4. razreda!

Za sveto spoved bosta v soboto od 17.00 naprej v župnijski cerkvi na voljo spovednika od drugod. Od 16.00 do 20.00 pa lepo vabljeni na Praznični sejem, ki bo kot vsako leto potekal na Cesti v Gameljne, torej na cesti pred župnijsko cerkvijo. Z nakupom pijače in prigrizka boste prispevali za župnijsko Karitas. Bog povrni!

Danes teden je 4. adventna nedelja.

Prišla je nova številka Družine ter Dekanijski vinograd.

Na mizi z oznanili so Marijanski koledarji. Priporočen dar zanj je 2 EUR.