Brezmadežno spočetje device Marije

Poslovili smo se od Marije Premk iz Šmartna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Srečanje zakonske skupine Družina in življenje bo v petek ob 19.30 v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Spodnje Gameljne. Ob 20.00 bo v Podutiku dekanijsko srečanje mladine in priložnost za sveto spoved.

Danes teden je 3. adventna nedelja, Gaudete.

Prišla je nova številka Družine in Praznične Družine.

Še do nedelje lahko oddate svoje namene Za živo upanje – za živo Cerkev (ob božični devetdnevnici) v nabiralnik v župnijski cerkvi!

V župnijski pisarni lahko od 1. decembra darujete za mašne namene za prvi del leta 2020 (od januarja do konca julija!). Bog povrni vsem, ki ste za svoje rajne pripravljeni priti tudi k maši ob delavnikih!

Na današnjo nedeljo lahko po obeh mašah prejmete zakrament bolniškega maziljenja. K zakramentu lahko pristopite vsi tisti, ki ste v kakršni koli telesni ali duševni stiski, težki bolezni, pred porodom ali drugi nevarnosti … Zakrament lahko prejmemo enkrat letno, če pa se stanje ne izboljša, lahko tudi večkrat. Ob tem smo povabljeni, da čimprej opravimo tudi sveto spoved!