Jezus Kristus, kralj vesoljstva

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine ob 18.30, ob 19.30 pa sestanek katehetov.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 18.00 naprej na vrsti starši in učenci 2. razreda.

Birmanci bodo v soboto izdelovali adventne venčke, ki jih boste lahko kupili pri nedeljskih mašah v Tacnu in Šmartnu naslednjo nedeljo. Priporočen dar zanje bo 10 EUR.

Danes teden je nedelja 1. adventna nedelja, nedelja Karitas. Pri maši ob 9.00 se bomo spomnili pokojnih, ki so od nas odšli v zadnjem cerkvenem letu. Pušico te nedelje namenjamo škofijski in župnijski Karitas. Ob 10.30 bo obhajanje patrocinija, Andrejeve nedelje, v Srednjih Gameljnah.

Prišla je nova številka Družine, Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je vabilo k sodelovanju pri župnijski adventni akciji ter pri namenih ob božični devetdnevnici Za živo upanje – za živo Cerkev. Namene oddajte do 8. decembra!