Obletnica posvetitve župnijske cerkve

Poslovili smo se od Ljudmile Artelj iz Tacna ter od Franca Kovačiča iz Spodnjih Gameljn. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Priprava staršev in botrov na krst bo izjemoma v sredo ob 20.00, krščevanje pa v nedeljo, 27. oktobra, po maši ob 9.00.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo srečanje staršev birmancev v župnišču.

Petkova maša bo ob 7.00 zjutraj!

Danes teden je 29. nedelja med letom, misijonska. Pušico nedeljskih maš namenjamo Misijonski pisarni. Ob 9.00 bo družinska maša, pri kateri sodeluje 4. razred. Med nami bo g. nadškof, msgr. Alojz Uran. Popoldan ob 15.00 pa bo v Kucji dolini molitev za pobite v Brezarjevem breznu.

Prišla je nova številka Družine in Misijonska obzorja. Novembrske namene za rajne še do četrtka oddajte v nabiralnik ali župniku osebno.