27. nedelja med letom

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Srečanje zakonske skupine Družina in življenje bo v petek ob 19.30.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Ivice Pirjevec, Molekova, Ovčakova, Grško, Čehova, Kajakaška, Rocenska, Pločanska. Ob 9.00 bodo vaje za ministrante. Vabimo nove mašne strežnike, da se nam prvič pridružijo!

Danes teden je praznik, obletnica posvetitve župnijske cerkve, ki ga obhajamo kot župnijski dan. Sveta maša bo samo ob 11.00!

Prišla je nova številka Družine. Novembrske namene za rajne čimprej oddajte v nabiralnik ali župniku osebno.

17. festival sodobne krščanske glasbe, Ritem srca, bo v četrtek, 10. oktobra, v športni dvorani Osnovne šole Alojzija Šuštarja v Šentvidu, in sicer od 18.00 naprej.

Na današnjo nedeljo lahko po obeh mašah prejmete zakrament bolniškega maziljenja. K zakramentu lahko pristopite vsi tisti, ki ste v kakršni koli telesni ali duševni stiski, težki bolezni, pred porodom ali drugi nevarnosti … Zakrament lahko prejmemo enkrat letno, če pa se stanje ne izboljša, lahko tudi večkrat. Ob tem smo povabljeni, da čimprej opravimo tudi sveto spoved!