26. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine ter nove sestave Župnijskega gospodarskega sveta ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Preberemo si 4. poglavje knjige Scotta Hahna, PRAV IN NAROBE!

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. Odhod Šmarske mladine na duhovno-družabne dneve v Bohinj bo ob 18.00 izpred župnišča.

Danes teden je 27. nedelja med letom, rožnovenska. Po obeh mašah boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja.

Prišla je nova številka Družine, Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi oznanil je tudi kuverta za novembrske namene za rajne. Svoje rajne priporočite v molitev in oddajte v poseben nabiralnik v cerkvi ali župniku osebno do 20. oktobra. Zbrane darove bomo namenili za svete maše za pokojne.

V tem tednu začenjamo oktobrsko pobožnost molitve rožnega venca. Vabljeni vsak dan pol ure pred mašo v župnijsko cerkev k skupni molitvi.

Svetopisemska družba je v tem tednu dala na voljo slovensko različico aplikaije Sveto pismo YouVersion za branje in premišljevanje Božje besede. V aplikaciji si lahko brezplačno prenesete Slovenski standardni prevod!