23. nedelja med letom

Poslovili smo se od Roberta Stareta iz Zgornjih Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo ob 19.30 srečanje Župnijskega pastoralnega sveta.

Srečanje birmanskih animatorjev bo v sredo ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Srečanje zakonske skupine Družina in življenje bo v petek ob 19.30 v župnišču.

V soboto je škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice na Brezjah. Odhod avtobusa izpred pokopališča bo ob 8.30. Sodelujejo tudi naši ministranti, zato prosimo, da si to dopoldne rezervirate, da gremo z avtobusom.

Danes teden je 24. nedelja med letom, nedelja svetniških kandidatov. Pri nedeljskih mašah bo redno mesečno darovanje, ki ga v mesecu septembru namenjamo za župnijske tiskovine. Ob 10.30 bo patrocinij na Rašici.

Prišla je nova številka Družine ter Najst, revija za mlade.

Na zalogi je domače oljčno olje z Brača. Dar za liter je 10 EUR. Oglasite se v župnišču!

Na današnjo nedeljo lahko po obeh mašah prejmete zakrament bolniškega maziljenja. K zakramentu lahko pristopite vsi tisti, ki ste v kakršni koli telesni ali duševni stiski, težki bolezni, pred porodom ali drugi nevarnosti … Zakrament lahko prejmemo enkrat letno, če pa se stanje ne izboljša, lahko tudi večkrat. Ob tem smo povabljeni, da čimprej opravimo tudi sveto spoved!