21. nedelja med letom

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Danes teden je 22. nedelja med letom, angelska. Zaradi žegnanja, ki bo v nedeljo ob 10.30 v Tacnu, v soboto zvečer ne bo nedeljske maše v Tacnu! Po žegnanjski maši bomo blagoslovili obnovljen prostor pod zvonikom v cerkvi sv. Jurija.

Prišla je nova številka Družine ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi lista je tudi seznam za čiščenje župnijske cerkve, vabilo k Četrtkovim pogovorom o veri ter katehetsko pismo s predvidenim urnikom verouka. Ostale informacije glede veroučne šole bodo v tem tednu dostopne tudi na spletni strani župnije!

Kdor se nam bo enkrat mesečno ob prvih četrtkih pridružil pri Četrtkovih pogovorih o veri, lahko še vedno dobi knjigo Scotta Hahna Zakaj verujem? po znižani ceni v župnijski pisarni.