13. nedelja med letom

Poslovili smo se od Marije Govekar iz Šmartna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Zaradi izleta z animatorji od jutri do četrtka ni uradnih ur po večernih mašah!

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. Ker bomo v tem tednu belili pisarno in učilnico, prosimo prostovoljce za pomoč pri čiščenju, in sicer v petek ob 17.00. Vnaprej hvala!

Danes teden je 14. nedelja med letom. Pri maši ob 9.00 bo sprejem stalnega diakona v župniji, g. Ivana Bizjaka. Svete maše so ob nedeljah do sredine avgusta samo ob 9.00!

Prišla je nova številka Ognjišča, Praznična družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Pri Četrtkovih pogovorih o veri, ki jih imamo vsak prvi četrtek v mesecu, bomo v septembru začeli s poglavji v knjigi Zakaj verujem? Scotta Hahna. Vsi, ki se nam želite pridružiti, knjigo lahko dobite v župnijski pisarni po znižani ceni 10 EUR.

Bog povrni vsem animatorjem, ki ste se v tem tednu trudili pri oratoriju; sodelavkam Karitas in g. Mihu Ledinku za vso pomoč ter dobrotnikom, ki ste s svojim prispevkom pomagali pri izvedbi!