Sveta trojica

V župnijski pisarni darujete za mašne namene za drugo polovico leta (avgust-december). Uradne ure so po večerni maši v Šmartnu! Jutri ob 19.30 bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta.

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik sv. Rešnjega Telesa in Krvi. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 19.00.

Peš romanje na Brezje bo v petek zvečer. Ob 21.30 bomo prejeli romarski blagoslov v župnijski cerkvi. Kolesarji se na pot odpravljate ob 3.30 zjutraj. Romarska maša bo v baziliki ob 6.00.

Danes teden je 12. nedelja med letom. Sveta maša bo v župnijski cerkvi ob 8.00, po maši pa telovska procesija. Prosimo sodelavce za pomoč! Razpored bander: Šmarski Šmarnogorci in Šmarska mladina, Rašica, Srednje Gameljne, Tacen, Zgornje Gameljne, Šmartno, Spodnje Gameljne.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Danes popoldan naša dekanija pripravlja molitev za nove duhovne poklice na Brezjah. Ob 15.00 bo molitvena ura, ob 16.00 pa sveta maša. Avtobus iz Šentvida se bo ustavil v Šmartnu pri pokopališču ob 14.30! Vabljeni!