6. velikonočna nedelja

V tem tednu so v župniji prošnje maše, ko prosimo za blagoslov pri delu, še posebej pri delu na polju, ter za odvrnitev neurij. Pušica pri maši je za mašni dar!

Srečanje biblične skupine bo v jutri ob 20.00 v župnišču.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in ob 19.00.

Obhajanje bolnih in starejših po domovih bo izjemoma že ta petek dopoldan. Zvečer ob 18.30 sklepamo šmarnično pobožnost in veroučno leto, zato ste starši in otroci lepo vabljeni k zahvalni sveti maši!

Danes teden je 7. velikonočna nedelja. Med nami bo g. Peter Kokotec, rektor bogoslovnega semenišča v Ljubljani.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Odhod avtobusa na šmarnični shod v Lurd pri Šentjerneju ter na Stopno je danes ob 13.00 izpred pokopališča v Šmartnu.