5. velikonočna nedelja

Jutri, v ponedeljek, bo ob 19.30 še drugo srečanje za starše veroučencev. Med nami bo upokojeni nadškof, msgr. dr. Anton Stres, s katerim bomo govorili o problematiki evtanazije. Vabljeni tudi drugi župljani!

Srečanje birmanskih animatorjev bo v sredo ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo ob 20.00 priprava staršev in botrov na krst, krščevanje na naslednjo nedeljo po maši ob 9.00.

Danes teden je 9. velikonočna nedelja, nedelja turizma. Ob 10.30 bo žegnanje na Rašici. Čimprej se prijavite na šmarnični shod. Odhod avtobusov proti Šentjerneju bo ob 13.00 izpred pokopališča. Obiskali bomo tudi Škocjan, rojstni kraj misijonarja Ignacija Knobleharja. Cena je 10 EUR (družine in šmarničarji imajo 50% popusta!).

Prišla je nova številka tednika Družina ter PRO, revija Prijateljev Radia Ognjišče.

Na polico pri slikah naših pokojnih župljanov lahko prinesete očiščene steklene kozarčke svečk od vigilije.

Bog povrni vsem sodelavcem pri pripravi prvega svetega obhajila, še posebej duhovnim botrom, ki z molitvijo podpirate naše prvoobhajance!