Nedelja božjega usmiljenja (bela nedelja)

V tem tednu so prvomajske počitnice, zato ni veroučne šole. Uradne ure so po večernih mašah v Šmartnu!

Praznik sv. Jožefa, delavca, obhajamo v sredo. Ta dan začnemo s šmarnično pobožnostjo, ki bo od ponedeljka do sobote ob 18.30 v župnijski cerkvi. Vabljeni! Spoznavali bomo življenje Božjega služabnika, Ignacija Knobleharja, misijonarja v Sudanu.

V četrtek bo romanje prvoobhajancev na Šmarno goro. Zberemo se ob 10.00 pred župniščem. Romarska maša bo ob 11.00. Zvečer ob 20.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: Marija v veri Slovencev.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. Uro pred večerno mašo bo priložnost za sveto spoved v župnijski cerkvi.

V soboto je god sv. Florijana, zavetnika gasilcev. Maša za žive in pokojne gasilce bo na Rašici ob 17.00.

Danes teden je 3. velikonočna nedelja.

Na polico pri slikah naših pokojnih župljanov lahko prinesete očiščene steklene kozarčke svečk od vigilije. Bog povrni!