Velika noč Gospodovega vstajenja

Jutri, na velikonočni ponedeljek, je praznična maša v župnijski cerkvi ob 9.00, popoldan ob 15.00 pa vabljeni k zaobljubljeni maši na Šmarno goro. Jutri ni verouka in uradnih ur v župnišču, od torka do četrtka pa je veroučna šola po urniku.

V četrtek bo priprava staršev in botrov na krst ob 20.00 v župnišču, ob 20.30 pa bo srečanje birmanskih animatorjev.

Za čiščenje učilnic so v petek od 18.00 naprej na vrsti starši in učenci 8. razreda.

V soboto bo dekanijski ministrantski izlet (ogledali si bomo vojaški muzej v Pivki in grad Prestranek ter delo na večji kmetiji). Odhod bo ob 8.15 izpred Šentvida. Prijavite se župniku! Ob 19.00 bo patrocinij, obhajanje sv. Jurija, zavetnika podružnice v Tacnu.

Danes teden je Nedelja Božjega usmiljenja. Ob 9.00 bo družinska maša. Ob 4.30 bo izpred pokopališča odhod avtobusa na župnijsko romanje na Češko.

Prišla je nova številka Družine in Misijonska obzorja.

Hvala vsem, ki ste postali duhovni botri našim prvoobhajancem in jim kupili molitvenik!

Bog povrni za darove ob današnjem velikonočnem ofru! To je zadnji obrok plačila za nove klopi in ogrevanje v župnijski cerkvi.

VSEM ŽUPLJANOM, ŠE POSEBEJ PA VSEM SODELAVCEM IN TISTIM, KI STE ŽRTVOVALI SVOJ ČAS PRI BOGOSLUŽJU, ŽELIMO BLAGOSLOVLJENO IN RADOSTNO VELIKO NOČ!
NAJ RADOSTNI SPEV ALELUJA PREVZAME NAŠE ŽIVLJENJE!