1. postna nedelja

V ponedeljek se bomo poslovili od Josipa Kuharja iz Spodnjih Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V sredo bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bo srečanje staršev 3. razreda (letošnjih prvoobhajancev).

Križev pot v petek ob 18.00 pripravljata zakonski skupini.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Gustinčičeva, Ingličeva, Juričeva, Preloge in Ulica Željka Tonija. Srečanje ministrantov pa bo ob 9.00.

Danes teden je 2. postna nedelja, papeška. Ob 9.00 bo družinska maša, pri kateri sodelujejo učenci 9. razreda. Ob 14.00 pa bo pobožnost križevega pota na podružnici v Spodnjih Gameljnah.

Prišla je nova številka Družine.

Lepo povabljeni k sodelovanju pri postni akciji v župniji! Več o njej si lahko preberete v uvodniku Lista svetega Martina!