5. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, so govorilne ure za starše učencev 3., 5., 7., 8. in 9. razreda veroučne šole, in sicer med uradnimi urami ob 11.00 in ob 17.00 ter po maši od 18.30 naprej. Z kateheti ostalih razredov se dogovorite osebno!

Ob godu sv. Valentina bo Valentinova maša v Spodnjih Gameljnah v četrtek ob 18.00. Vabljeni!

V petek ob 19.30 bo srečanje zakonske skupine Družina in življenje.

Za čiščenje župnijske cerkve sta v soboto na vrsti ulici Cesta Cirila Kosmača in Grobeljca. Ob 9.00 bo srečanje za ministrante v župnijski cerkvi.

Danes teden je 6. nedelja med letom. Ob 9.00 bo družinska maša, pri kateri sodelujejo učenci 8. razreda.

Vsi, ki bi radi postali duhovni botri našim birmancem in jim z darom 10 EUR kupili Sveto pismo, se oglasite v župnišču!

Na današnjo nedeljo lahko po obeh mašah prejmete zakrament bolniškega maziljenja. K zakramentu lahko pristopite vsi tisti, ki ste v kakršni koli telesni ali duševni stiski, težki bolezni, pred porodom ali drugi nevarnosti … Zakrament lahko prejmemo enkrat letno, če pa se stanje ne izboljša, lahko tudi večkrat. Ob tem smo povabljeni, da čimprej opravimo tudi sveto spoved!