4. nedelja med letom

Poslovili smo se od Petra Malovrha iz Tacna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Krajše srečanje Župnijskega gospodarskega sveta bo v sredo ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: Verstva sveta in kratka predstavitev njihovega delovanja.

Danes teden je 5. nedelja med letom. Po obeh mašah boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja.

Izšla je prenovljena številka Družine, ki je obogatena z novimi vsebinami in sodobnejšo podobo. Izkoristite priložnost, saj so to nedeljo na voljo posebne naročilnice, ki vam bodo omogočile prejemanje treh zaporednih številk tednika brezplačno, ob tem vam bomo poklonili priložnostno darilo (prejmejo ga tudi vsi naročniki skupaj z Družino): kuharsko knjižico Praznične dobrote.

Vsi, ki bi radi postali duhovni botri našim birmancem in jim z darom 10 EUR kupili Sveto pismo, se oglasite v župnišču!

Poročilo o prihodkih v zadnjem času: Adventna akcija Za lačne otroke in darovi za jaslice – 250 EUR, Trikraljevska akcija – 355 EUR, darovi Baragove zveze za študij bogoslovcev v Ukrajini – 340 EUR, januarski ofer za ogrevanje: 955 EUR. Bog povrni!