Nedelja svete družine

Poslovili smo se od Janeza Erzarja iz Spodnjih Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V tem tednu do 3. januarja so božične počitnice, zato ni veroučne šole. Uradne ure so po večernih mašah!

Jutri je drugi sveti večer. Sveta maša, pri kateri se bomo zahvalili za milosti minulega leta, bo ob 18.00 v župnijski cerkvi. Zvečer blagoslovimo in pokadimo svoje domove in molimo za blagoslov v družini v novem letu.

Praznik Marije, svete Božje Matere (novo leto) obhajamo v torek. Lepo vabljeni k praznični maši 9.00 v župnijski cerkvi.

V četrtek bodo Četrtkovi pogovori o veri ob 19.00 v župnišču. Ogledali si bomo film.

V petek je prvi petek.

Danes teden je Gospodovo razglašenje, Sveti trije kralji. Večer prej, v soboto, je tretji sveti večer, ko spet blagoslovimo in pokadimo svoje domove. V župnijski cerkvi bo nabiralnik za trikraljevsko akcijo. Otroci svoje darove adventne akcije Za lačne otroke prinesete k jaslicam!

Prišla je nova številka revije za mlade, Najst.

Danes teden, v nedeljo, bo v župnijski cerkvi ob 18.00 božični koncert inštrumentalne glasbe. Pripravljajo ga družine iz naše župnije. Vabljeni! V župnijski cerkvi v Radovljici pa bo prav tako naslednjo nedeljo ob 18.00 koncert Duhovniškega okteta Oremus.