4. adventna nedelja

V naslednjem tednu in do 3. januarja, so božične počitnice, zato ni veroučne šole. Uradne ure so po večernih mašah!

Jutri je sveti večer. Sveta maša bo ob 18.00 v župnijski cerkvi. Zvečer blagoslovimo in pokadimo svoje domove in molimo za blagoslov v družini. Oglje in kadilo sta na voljo na mizi z oznanili. Svoj dar lahko vržete v nabiralnik za verski tisk.

Praznik Gospodovega rojstva (božič) obhajamo v torek. Lepo vabljeni k prazničnim mašam, ob polnoči, ob 7.00 in 9.00. Pri dopoldanskih mašah bo darovanje za poplačilo dolga ob obnovi v župnijski cerkvi. Prejeli boste župnijski koledar za leto 2019. Ob 17.30 lepo vabljeni k duhovnemu bdenju, živim jaslicam na Peskih pod Šmarno goro.

V sredo je praznik sv. Štefana, v naši domovini pa je to Dan samostojnosti in enotnosti. Sveta maša bo ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Priprava staršev in botrov na krst bo v petek ob 19.00, krščevanje pa v nedeljo med mašo ob 9.00.

Danes teden je Nedelja Svete družine.

Prišla je nova, božična številka Družine ter Ognjišče.

Bog povrni vsem, ki ste sodelovali pri božični devetdnevnici in se boste na kakršen koli način potrudili za lepo bogoslužje ob božičnih praznikih! Hvala lepa ekipi Šmarske mladine, ki postavlja letošnje jaslice!

MIREN IN DOŽIVET PRAZNIK JEZUSOVEGA ROJSTVA!
NAJ VAM NOVOROJENI PODARI SVOJ BLAGOSLOV!