29. nedelja med letom (misijonska)

Poslovili smo se od Franceta Kepica iz Srednjih Gameljn. V torek pa se bomo poslovili od Branka Erzarja iz Spodnjih Gameljn. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo priprava staršev in botrov na krst, krščevanje pa naslednjo nedeljo po maši ob 9.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek ob 19.00 na vrsti starši učencev 1. razreda, ob 20.00 pa bo krajše srečanje za vse starše prvošolcev.

Danes teden je 30. nedelja med letom. Ne pozabimo, da v noči s sobote na nedeljo prestavljamo uro na zimski čas (kazalce eno uro nazaj!).

Prišla je nova številka Družine.

Bog povrni za darove današnje nedelje! Namenjamo jih Misijonski pisarni, ki pomaga slovenskim misijonarjem v tujini.