Jezus Kristus, kralj vesoljstva

Danes popoldne ob 15.00 je v župniji Ljubljana Šiška dekanijsko srečanje članov ŽPS. Vabljeni vsi člani iz naše župnije. Odhod z osebnimi avtomobili ob 14.40 izpred župnišča.

Jutri goduje sv. Cecilija, devica in mučenka, zavetnica cerkvene glasbe. Vsem pevcem in sodelavcem pri bogoslužju naj podari še obilo moči pri odkrivanju talentov, za vse sodelovanje pa v imenu župnije iskren Bog lonaj!

Začeli smo s Tednom Karitas, ki ga zaključimo danes teden, na 1. adventno nedeljo. Nedeljska nabirka pa bo namenjena škofijski in župnijski Karitas.

Vokalna skupina Krila vabi na letni koncert, v nedeljo 28. novembra, ob 11.00 na Šmarni gori.

V petek, 26. novembra, bo čiščenje učilnic ob 18.00. Tokrat so povabljeni starši 5. razreda veroučne šole, potem pa še kratko srečanje s starši v župnišču.

Prišla je nova številka tednika Družina. Še vedno je na voljo župnijsko oznanilo ter Marijanski koledarji (2 EUR).