Obletnica posvetitve župnijske cerkve

Poslovili smo se od Ane Kuhelj iz Šmartna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo prvo jesensko srečanje za staršev veroučencev, in sicer ob 20.00 v župnišču. Med nami bosta gosta, zakonca Marko in Monika Zupanc. Lepo vabljeni!

V sredo ob 18.00 bo srečanje katehetov, po maši ob 19.30 pa srečanje za starše 7. in 8. razreda (birmanskih kandidatov).

Šmarska mladina odhaja v petek na duhovno-počitniške dni v Bohinjsko Bistrico. Odhod ob 17.00 izpred župnišča. Čimprej se prijavite!

Danes teden je 29. nedelja med letom, misijonska. Nabirko te nedelje namenjamo za Misijonsko pisarno. Po obeh mašah boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja. Ob 9.00 bo družinska maša, pri kateri sodelujejo učenci 4. razreda. Ob 15.00 bo molitev za pobite v Kucji dolini v župniji Ljubljana Podutik.

Prišla je nova številka Družine ter Misijonska obzorja.

Svoj namen ob spominu za rajne v novembru do konca tedna oddajte v poseben nabiralnik v župnijski cerkvi. Bog povrni za priložene darove, ki jih namenjamo za oddane maše!