27. nedelja med letom (rožnovenska)

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta v župnijski cerkvi.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto dopoldan na vrsti Zgornje Gameljne. Ob 9.00 bodo vaje za ministrante. Vabimo še posebej učence nižjih razredov, da se pridružijo mašnim strežnikom!

Danes teden je 28. nedelja med letom. Za našo župnijo je to praznik obletnice posvetitve župnijske cerkve, zato obhajamo župnijski dan. Sveta maša bo ta dan samo ob 11.00!

Prišla je nova številka Družine ter glasilo bolnikov in invalidov, Prijatelj, ki obhaja petdesetletnico izhajanja.

Svoj namen ob spominu za rajne v novembru čimprej oddajte v poseben nabiralnik v župnijski cerkvi. Bog povrni za priložene darove, ki jih namenjamo za oddane maše!