10. in 11. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, se bomo poslovili od Jakoba Knifica z Rašice. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Priprava staršev in botrov na krst bo izjemoma jutri, v ponedeljek, ob 19.30. Ob 20.00 bo srečanje animatorjev oratorija, ob 21.00 pa Gospodarskega sveta.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Cesta v Gameljne, Pšatnik, Ulica Angele Ljubič, Ulica Jožeta Štruklja, Šmarnogorska pot, Šmartno.

Danes teden je 11. nedelja med letom.

Prišla je nova številka Družine ter Misijonska obzorja.

Če bi še kdo želel z avtobusom v Turnišče danes popoldne, je še prostor! Odhod bo ob 14.30 izpred pokopališča!

V času od 14. do 23. junija ni uradnih ur v župnišču. Za nujne primere se oglasite v župnijah Vodice, Šentvid ali Pirniče. V primeru pogreba pokličite tudi ključarja, g. Janeza Lampiča (031 651 564).