7. velikonočna nedelja

V sredo se bomo poslovili od Aleksandra Ahlina iz Spodnjih Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Karitas ob 19.30 v župnišču.

Srečanje katehetov bo v petek ob 19.30, ob 20.00 pa bo srečanje zakonske skupine Družina in življenje.

Danes teden je binkoštna nedelja, sklep velikonočnega časa. Po obeh mašah boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja.

Prišla je nova številka Družine.

Po maši vam bodo ministranti razdelili lističe. Na eni strani je nekaj informacij o telovski procesiji, ki bo prvo nedeljo v juniju, na drugi strani pa je prijavnica za šmarnični shod v nedeljo, 27. maja. Poromali bomo na Sveto goro (Skalnico) ter v Šmartno v Goriških brdih. Čimprej prijavnico prinesite v nabiralnik, ki bo pod korom!

Na nedeljo Svete Trojice, 27. maja, bomo pri maši ob 9.00 obhajali slovesnost zakonskih jubilejev. Čimprej se prijavite v župnišču!

Bog povrni vsem, ki ste sodelovali v pripravi na prvo sveto obhajilo, še posebej vsem duhovnim botrom naših prvoobhajancev!