6. velikonočna nedelja

V tem tednu so prošnje maše po podružnicah. Povabljeni smo, da prosimo za blagoslov dela na polju in za stanovitno vreme ter odvrnitev neurja. Pušca pri maši je za mašni dar!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta ob 20.00 v župnišču.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 19.00. Pri večerni maši začenjamo s tridnevnico kot pripravo na prvo sveto obhajilo.

Za čiščenje župnijske cerkve in okolice so v soboto na vrsti starši prvoobhajancev.

Danes teden je 7. velikonočna nedelja. Ob 10.00 bo slovesnost prvega svetega obhajila, ko bo 15 otrok prvič pristopilo k zakramentu svete evharistije.

Prišla je nova številka Družine ter revija za mlade, Najst.

Vokalna skupina Krila vabi na letni koncert. Ob sklepu 26. sezone svojega druženja so nam pripravili zanimiv izbor filmske glasbe. Pod naslovom »Glej, nad mestom« nas vabijo, da se jim pridružimo v petek, 11. maja, ob 20.00 v dvorani Matije Tomca v Zavodu sv. Stanislava. Predpremiera bo večer prej, v četrtek v župnijski dvorani v Mengšu, prav tako ob 20.00. Lepo vabljeni!

Bog povrni za darove današnje nedelje! Namenjamo jih za obnovo klopi in ogrevanja v župnijski cerkvi!