5. velikonočna nedelja

Do srede so prvomajske počitnice, zato ni veroučne šole in uradnih ur v župnišču!

V torek, 1. maja, začenjamo s šmarnično pobožnostjo, ki bo od ponedeljka do sobote ob 18.30 v župnijski cerkvi. Letos bomo spoznavali življenje in delo Božjega služabnika, škofa Friderika Baraga.

V sredo bo romanje prvoobhajancev in njihovih družin na Šmarno goro. Zberemo se ob 10.00 pred župniščem. Ob 11.00 bo maša v cerkvi na Šmarni gori.

Četrtkovi pogovori o veri bodo v četrtek ob 20.00 v župnišču. Tema večera bo: Jezusovi blagri.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. Uro pred večerno mašo bo priložnost za sveto spoved v župnijski cerkvi. Ob obhajanju godu sv. Florijana, zavetnika gasilcev, bo v župnijski cerkvi ob 19.00 maša za žive in pokojne gasilce.

Danes teden je 6. velikonočna nedelja. Pri vseh mašah bo redno mesečno darovanje za obnovo ogrevanja in klopi v župnijski cerkvi. Ob 10.30 bo žegnanje na Rašici.

Prišla je nova številka Družine, Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.