3. velikonočna nedelja

Jutri v ponedeljek, bo ob 20.00 v Domu sv. Vida v Šentvidu dekanijsko srečanje bralcev Božje besede. Med nami bo profesor liturgike na Teološki fakulteti, dr. Slavko Krajnc.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 18.00 naprej na vrsti starši in učenci 9. razreda.

Druga skupina birmancev odhaja v petek na duhovno obnovo v Kanji Dol. Podprimo jih z molitvijo!

V soboto bodo vaje za ministrante ob 9.00 v župnijski cerkvi. Ob 16.00 pa bo pri planinskem domu na Rašici blagoslov koles in kolesarjev. Vabljeni!

Danes teden je 4. velikonočna nedelja, Nedelja Dobrega pastirja. Ob 10.30 bo žegnanje v Spodnjih Gameljnah.

Prišla je nova številka Družine.

Še 6 prvoobhajancev potrebuje duhovnega botra. Oglasite se pri župniku!

V tem tednu molitve za nove duhovne poklice se v molitvi spomnite velikih potreb naše krajevne Cerkve in prosite Gospoda žetve, da obudi novih delivcev svetih skrivnosti. Molimo tudi za svetost poklicanih! V ta namen boste po maši prejeli tudi podobico s spodbudo!