Bela nedelja

Jutri v ponedeljek, bo ob 19.30 v župnišču srečanje za starše veroučencev. Tema večera bo: Vloga starih staršev pri vzgoji in veri otroka.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Prva skupina birmancev odhaja v petek na duhovno obnovo. Podprimo jih z molitvijo! Srečanje zakonske skupine Družina in življenje bo v petek ob 19.30.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Zgornje Gameljne.

Danes teden je 3. velikonočna nedelja. Ob 9.00 vabljeni k družinski maši, pri kateri sodeluje 2. razred.

Prišla je nova številka Misijonskih obzorij.

Župnija Ljubljana Šentvid vabi danes k ogledu filma Marijina zemlja. Odhod avtobusov bo ob 14.30 izpred šentviškega župnišča, prispevek pa je 5 EUR.

Župljane prosimo, da postanejo duhovni botri našim prvoobhajancem in jim z darom 5 EUR kupijo molitvenik. Oglasite se pri župniku!

Na današnjo nedeljo lahko po obeh mašah prejmete zakrament bolniškega maziljenja. K zakramentu lahko pristopite vsi tisti, ki ste v kakršni koli telesni ali duševni stiski, težki bolezni, pred porodom ali drugi nevarnosti … Zakrament lahko prejmemo enkrat letno, če pa se stanje ne izboljša, lahko tudi večkrat. Ob tem smo povabljeni, da čimprej opravimo tudi sveto spoved!