3. postna nedelja

V torek se bomo poslovili od Sabine Pavić iz Srednjih Gameljn, v četrtek pa od Marjana Tomšiča iz Tacna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta, ob 18.30 v župnišču.

Dekanijska priprava za birmanske botre bo v torek ob 19.30 v domu sv. Vida v Šentvidu, v sredo ob 18.30 pa bo srečanje birmanskih animatorjev v župnišču.

V četrtek bo po maši ob 18.00 češčenje Najsvetejšega.

V petek pobožnost križevega pota ob 18.00 pripravlja Šmarska mladina. Ob 20.00 bo zakonska skupina Družina in življenje.

Duhovna obnova za ministrante bo v soboto dopoldan v Šmarjeti pri Novem mestu. Informacije boste dobili pri župniku! Starše prosimo za prevoz v eno smer!

Danes teden je 4. postna nedelja, Laetare. Po obeh mašah boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja. Ob 13.00 bo odhod na župnijski križev pot v Idrijo. Čimprej se prijavite! Cena je 14 EUR (prevoz, vstopnina v Idrijski in Čipkarski muzej, pa še kakšna postna dobrota …).

Prišla je nova številka Družine.

Še nekaj mest je na voljo za župnijsko romanje v Rim, ki bo od 28. aprila do 1. maja! Čimprej se prijavite!