5. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta v župnišču ob 19.00.

Zaradi župnikove odsotnosti v ponedeljek ni uradnih ur v župnišču. Veroučna šola poteka normalno, razen v četrtek, ko je praznik, Prešernov dan.

V četrtek bo po maši ob 18.00 češčenje Najsvetejšega.

Ministranti imajo srečanje v petek (namesto na pustno soboto!), in sicer pridejo k maši ob 18.00, po maši pa bodo kratke vaje!

Danes teden je 6. nedelja med letom. Po vsaki maši boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja. Ob 9.00 bo družinska maša, pri kateri sodelujejo učenci 8. razreda! Pri mašah v Šmartnu se nam bo predstavila založba Družina.

Prišla je nova številka Družine.

Informativna dneva za študij na Teološki fakulteti bosta v petek, 9. februarja  ob 10.00 in 15.00 ter v soboto, 10. februarja, ob 10.00. Lepo vabljeni!