4. nedelja med letom

V četrtek se bomo poslovili od Janeza Ramovža iz Spodnjih Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje animatorjev oratorija v župnišču ob 18.30. K animatorski skupini povabljeni še posebej učenci 9. razreda!

V sredo bo sestanek vseh staršev birmancev ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo po maši ob 18.00 češčenje Najsvetejšega. Ob 19.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: Pet cerkvenih zapovedi.

Praznik Gospodovega darovanja (Svečnice) obhajamo na prvi petek. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 18.00. Prinesite sveče k blagoslovu k obema mašama! Po dopoldanski maši bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. Uro pred večerno mašo pa bo v župnijski cerkvi priložnost za sveto spoved. Ob 19.00 bo v župnišču srečanje katehetov.

Dekanijski izlet ministrantov na Gorenjsko bo v soboto. Ogledali si bomo Letališče Jožeta Pučnika, Bled in Avsenikov muzej v Begunjah. Informacije dobite pri župniku!

Danes teden je 5. nedelja med letom.

Prišla je nova številka Družine, Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Bog povrni za darove današnje nedelje! Namenjamo jih za ogrevanje.