2. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje sodelavcev Karitas v župnišču ob 18.30.

Ob godu sv. Antona bo Antonova maša v Srednjih Gameljnah v sredo ob 18.00, Boštjanova pa v Spodnjih Gameljnah v soboto ob 19.00.

V četrtek bo po maši ob 18.00 češčenje Najsvetejšega. Ob 19.00 bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta.

V petek obhajamo 150-letnico smrti Božjega služabnika, škofa v Marquettu (Michigan, Združene države Amerike), Friderika Ireneja Baraga. Dopoldan bo romanje molitvenih skupin v Metliko in v Novo mesto. Predviden odhod bo ob 7.00 izpred župnišča. Prijavite se župniku! Ob 18.00 bo v župnijski cerkvi maša za beatifikacijo, po maši pa v župnišču srečanje Baragove zveze z gostjo, s. Ljudmilo Kokalj SL.

Srečanje ministrantov bo v soboto ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Danes teden je 3. nedelja med letom. Ob 15.00 bo dekanijska revija odraslih pevskih zborov v župniji Ljubljana Šiška.

Prišla je nova številka Družine ter revija za mlade, Najst.

V januarju po mašah ob 9.00 člani občestva Šmarski Šmarnogorci lahko poravnate članarino za leto 2018!

Na današnjo nedeljo lahko po obeh mašah prejmete zakrament bolniškega maziljenja. K zakramentu lahko pristopite vsi tisti, ki ste v kakršni koli telesni ali duševni stiski, težki bolezni, pred porodom ali drugi nevarnosti … Zakrament lahko prejmemo enkrat letno, če pa se stanje ne izboljša, lahko tudi večkrat. Ob tem smo povabljeni, da čimprej opravimo tudi sveto spoved!