Nedelja Jezusovega krsta

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta v župnišču ob 18.30.

V četrtek bo po maši ob 18.00 češčenje Najsvetejšega.

V petek bo ob 19.00 srečanje zakonske skupine Družina in življenje.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Lizike Jančar, Pot sodarjev, Židankova, Mirka Tomšiča, Čižmanova.

Danes teden je 2. nedelja med letom. Ob 9.00 bo družinska maša, pri kateri sodelujejo učenci 7. razreda. Predstavili se nam bodo tudi skavti stega Ljubljana 1. Po obeh mašah boste lahko v župnijski cerkvi prejeli bolniško maziljenje.

Prišla je nova številka Družine.

Otroci veroučne šole še v tem tednu lahko k jaslicam ali pri verouku oddate škatlice z darovi adventne akcije Otroci za otroke. Bog povrni!

Naslednjo nedeljo po maši ob 9.00 (in predvidoma v januarskih nedeljah!) člani občestva Šmarski Šmarnogorci že lahko poravnate članarino za leto 2018!

Bog povrni vsem, ki ste pomagali pri pripravi jubileja, 25-letnice škofovske službe našega rojaka, nadškofa Urana!