2. adventna nedelja

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 17.45 naprej na vrsti starši in   učenci 5. razreda veroučne šole.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Ivice Pirjevec, Molekova, Ovčakova, Grško, Čehova, Kajakaška, Rocenska, Pločanska. Srečanje dekanijske mladine in sveta spoved bo ob 20.00 v Podutiku.

Danes teden je 3. adventna nedelja, Gaudete. Ta dan začnemo z božično devetdnevnico, bližnjo pripravo na praznike. Lepo povabljeni še posebej otroci k obredu Marijo nosijo. Dekanijska molitev za nove duhovne poklice bo to nedeljo na Brezjah. Avtobus bo odpeljal predvidoma ob 14.00. Čimprej se prijavite župniku!

Prišla je nova številka Družine, Praznična Družina ter Misijonska obzorja. Na mizi z oznanili lahko kupite Pratike (5 EUR) in Marijanske koledarje (2.50 EUR).

Še do petka oddajte svoje namene »Za živo upanje – za živo Cerkev« v nabiralnik v župnijski cerkvi ali župniku osebno.

Za naročilo Mohorjeve zbirke 2019, ki jo po prednaročniški ceni (46 EUR, samo koledar 18 EUR) se čimprej oglasite pri župniku!