1. adventna nedelja

Srečanje sodelavcev Karitas bo jutri ob 18.30 v župnišču.

V torek bo otroke do 3. razreda v župnijski cerkvi obiskal sv. Miklavž. Lepo vabljeni!

V četrtek bodo Četrtkovi pogovori o veri ob 19.00 v župnišču. Tema večera bo: Šest resnic.

Praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije obhajamo v petek, zato bosta sveti maši v župnijski cerkvi ob 9.00 in 18.00, pri obeh mašah pa blagoslov jasličnih figuric malega Jezusa. Ob 20.00 bo srečanje zakonske skupine Družina in življenje.

V soboto bo srečanje ministrantov v župnijski cerkvi ob 9.00.

Danes teden je 2. adventna nedelja.

Prišla je nova številka Družine. Na mizi z oznanili lahko kupite Pratike (5 EUR) in Marijanske koledarje (2.50 EUR).

Od 1. decembra lahko darujete za svete maše za prvo polovico leta 2018 (januar – junij). Namene za čas božične devetdnevnice »Za živo upanje – za živo Cerkev« čimprej oddajte v nabiralnik ali župniku osebno!

Nabirka današnje 1. adventne nedelje (nedelje Karitas) je namenjena Škofijski in Župnijski Karitas. Še posebej velika zahvala našim sodelavkam Karitas za požrtvovalnost in vso pomoč posameznikom in župniji!