33. nedelja med letom

Zaradi Duhovniških dni ljubljanske nadškofije v ponedeljek ne bo uradnih ur v župnišču. Veroučna šola poteka normalno.

V sredo je god sv. Cecilije, mučenke in zavetnice cerkvene glasbe. Vsem pevcem in pevkam v naših župnijskih zborih iskrene čestitke in veliko blagoslova! Ob 18.30 bo srečanje birmanskih animatorjev.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Priprava staršev in botrov na krst bo ob 19.00 v župnišču, krščevanje pa v nedeljo po maši ob 9.00.

Za čiščenje učilnic so v petek od 17.45 naprej na vrsti starši in učenci 4. razreda! Ob 18.30 bo srečanje katehetov.

Za birmanske kandidate je v soboto delovna sobota. Izdelovali bodo adventne venčke, ki jih boste lahko kupili po mašah naslednjo nedeljo, predvidoma za priporočeni dar 10 EUR. Izkupiček namenjamo družini v stiski. Prav tako bo v soboto srečanje ministrantov ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Danes teden je praznik Jezusa Kristusa, Kralja vesoljstva, sklep cerkvenega leta. Ob 9.00 bo sprejem novih ministrantov.

Ob obnovi misijona ste za Etiopijo namenili 370 EUR, z darovi za Martinove piškote pa smo dobili 260 EUR za župnijsko Karitas. Iskren Bog povrni!