29. nedelja med letom (misijonska)

Poslovili smo se od Jožefe Zidar iz Spodnjih Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V sredo bo srečanje birmanskih animatorjev ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo priprava staršev in botrov na krst, krščevanje pa naslednjo nedeljo med mašo ob 9.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 17.45 na vrsti starši in učenci 2. razreda. Ob 19.30 bo srečanje katehetov.

Danes teden je 30. nedelja med letom. V noči na nedeljo prestavimo ure na zimski čas (kazalce uro nazaj!).

Prišla je nova številka Družine.

Bog povrni za darove ob nabirki današnje nedelje! Namenjamo jih Misijonski pisarni!

Med kuvertami za novembrske namene za rajne je bil tudi listič brez vpisanih imen za rajne. Če se je kdo zmotil, župnik naproša, da se v tem tednu oglasi!