28. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo prvo jesensko srečanje za starše, ob 19.30 v župnišču. Tema večera bo: S kakšnimi stiskami se srečujem v družbi, če živim evangelij?

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

V petek gremo na župnijsko romanje v Bosno. Odhod izpred pokopališča bo ob 05.00 zjutraj. Ne pozabite na veljaven osebni dokument, evropsko kartico zdravstvenega zavarovanja, dobro obutev in prehrano za skupno mizo.

Danes teden je 29. nedelja med letom, Misijonska. Darove te nedelje namenjamo za Misijonsko pisarno. Ob 15.00 bo molitev za pobite v Kucji dolini, v župniji Ljubljana Podutik.

Prišla je nova številka Družine in Misijonska obzorja.

V Društvu prostovoljcev Vincencijeve zveze dobrote so tudi letos pripravili Vincencijev koledar, tokrat na temo »Dom, ki ga ustvarja kulturna dediščina«. Priporočen dar za koledar je 10 EUR, dobili ga boste lahko naslednjo nedeljo po svetih mašah. Zbrana sredstva namenjajo za ureditev stanovanja za družino brez doma. Bog povrni!