Obletnica posvetitve župnijske cerkve

Poslovili smo se od Olge Dolenec iz Zg. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta v župnišču.

V petek bo ob 20.00 srečanje zakonske skupine Družina in življenje.

Škofijsko srečanje zmagovalnih ekip ministrantov bo v soboto od 9.00 v Zavodu sv. Stanislava v Šentvidu. Ministrante in ostale vabimo k navijanju za obe naši ekipi, starejšo in mlajšo! Hkrati vabimo fante, da se pridružijo ministrantskim vrstam v naši župniji!

Danes teden je 28. nedelja med letom. Ob 9.00 bo družinska maša s sodelovanjem glasbenikov in orkestra, bogoslužje pa oblikujejo otroci 4. razreda veroučne šole.

Prišla je nova številka Družine.

V tem tednu oddajte kuverte z novembrskimi nameni v nabiralnik ali župniku osebno!

Še nekaj mest je za župnijsko romanje v Bosno. Prijave sprejemamo samo še do petka, zaradi organizacije prenočišč!

Vsi, ki imate talent ali bi na kakršen koli način radi sodelovali pri oblikovanju glasbe pri družinskih mašah, lepo vabljeni k vajam, ki bodo v soboto, 14. oktobra, od 18.00 do 19.30 v župnijski cerkvi!