26. nedelja med letom (rožnovenska)

V ponedeljek bo srečanje biblične skupine ob 19.30 v župnišču. Lepo vabljeni vsi, ki bi radi spoznavali svetopisemske odlomke bolj podrobno.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: Kako Jezus uči skrivnost nebeškega kraljestva? Med nami bo gost, prof. dr. Maksimilijan Matjaž.

Na prvi petek bo dopoldan obhajanje bolnih in starejših po domovih. Uro pred večerno mašo bo priložnost za sveto spoved v župnijski cerkvi.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti: Cesta Cirila Kosmača in Grobeljca.

Danes teden obhajamo Obletnico posvetitve župnijske cerkve. Ker praznik združimo z župnijskim dnevom, bo maša samo ob 11.00, po njej pa kosilo in koncert z litanijami! Več o praznovanju ob koncu maše.

Prišla je nova številka Družine, Praznična Družina in Ognjišče.

Čimprej oddajte kuverte z novembrskimi nameni v nabiralnik ali župniku osebno!

V mesecu oktobru povabljeni k poglobljeni molitvi rožnega venca. Skupna molitev bo pol ure pred mašo v župnijski cerkvi in v Tacnu!

Luka Mavrič vabi v sredo, 4. oktobra, ob 19.30 može na srečanje ob filmu. Srečanje bo v Šmartnu v prostorih Pošte. Vabljeni!