25. nedelja med letom (Slomškova)

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Duhovno-počitniški dnevi za dijake Šmarske mladine bodo od petka do nedelje v Bohinjski Bistrici. Prijavite se župniku!

Danes teden je 26. nedelja med letom, Rožnovenska. Ob 19.00 bo v župnišču srečanje z duhovnikom, g. Dominikom Bizjakom, ki bo spregovoril o Marijinih prikazovanjih v Međugorju. Vabljeni!

Prišla je nova številka Družine ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi oznanil je list za novembrske namene za rajne. Namene kot običajno oddate v nabiralnik v župnijski cerkvi ali župniku osebno do 20. oktobra, da lahko pripravimo seznam po dnevih. Bog povrni za dar, ki ga bomo namenili za mašne namene za duhovnike, ki nimajo dovolj intencij!

Še v tem tednu se prijavite za sodelovanje s pesmijo ob župnijskem dnevu in žegnanju, 8. oktobra!

V mesecu oktobru povabljeni k poglobljeni molitvi rožnega venca. Skupna molitev bo pol ure pred mašo v župnijski cerkvi in v Tacnu!

Bog povrni Janezu, Petru, Janezu in Vinku za pomoč pri spravilu drv!