24. nedelja med letom

V ponedeljek bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo priprava staršev in botrov za krst otrok.

Zaobljubljena maša za vrnitev Rašičanov iz izgnanstva bo na Šmarni gori v soboto ob 10.00. Ob 14.00 pa bo dekanijski ministrantski kviz in nogomet v Preski.

Danes teden je 25. nedelja med letom, Slomškova. Srečanje bolnikov in starejših iz naše župnije bo pri maši ob 9.00. Od 8.15 bo priložnost za sveto spoved, med mašo pa za prejem bolniškega maziljenja. Krščevanje bo po maši ob 9.00.

Prišla je nova številka Družine.

Bog povrni za današnje darove pri ofru! Namenili jih bomo za župnijske tiskovine.

Še nekaj mest je prostih za župnijsko romanje v Bosno, od 20. do 22. oktobra. Vabljeni!

Čimprej se prijavite za sodelovanje s pesmijo ob župnijskem dnevu in žegnanju, 8. oktobra!