22. nedelja med letom

Poslovili smo se od Ivana Živka iz Zg. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, so uradne ure župnijske pisarne spet po običajnem urniku. Začne se veroučna šola po dogovorjenem urniku. Ob 19.30 bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: Deset Božjih zapovedi.

V petek je praznik Rojstva Device Marije. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 19.00. Po večerni maši bo v župnišču srečanje sodelavcev Karitas.

Škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice bo v soboto na Brezjah. Odšli bomo skupaj z župnijo Šentvid. Odhod avtobusa izpred pokopališča bo ob 8.30.

Danes teden je 23. nedelja med letom, Katehetska. Pri maši ob 9.00 bomo prosili za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu.

Prišla je nova številka Družine.