12. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, začnemo z oratorijem za otroke veroučne šole, ki letos nosi naslov Dotik nebes. Pri oratoriju bomo spoznavali Božjo Mater Marijo. Z izjemo prvega dne, ko se dobimo ob 8.30, se oratorij začne ob 9.00.

V sredo ob 19.30 bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta v župnišču.

V četrtek je praznik prvakov apostolov, sv. Petra in Pavla. Ob 9.00 bo v ljubljanski stolnici mašniško posvečenje dveh novomašnikov: Tineta Povirka iz župnije Ihan in br. Luka Modica iz redovne skupnosti kapucinov. Po maši ob 19.00 bo češčenje Najsvetejšega.

V soboto bo poljska maša na Šmarni gori za soseski Zgornje in Srednje Gameljne. Ob 20.00 bomo začeli s celonočnim češčenjem za domovino in za nove duhovne poklice ter svetost duhovnikov. Lepo vabljeni! Seznam, kamor se posamezniki in skupine lahko vpišete, je na mizi pod korom.

Danes teden je 13. nedelja med letom, Nedelja Slovencev po svetu. V mesecu juliju ter do 15. avgusta bo ob nedeljah v župniji maša samo ob 9.00!

Prišla je nova številka tednika Družina, Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.