Nedelja svete Trojice

Jutri, v ponedeljek, se bomo poslovili od Cirila Kralja iz Zg. Gameljn, v četrtek pa od Zofije Bradeško iz Šmartna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 19.00.

V soboto bo čiščenje lestencev v župnijski cerkvi. Vsaka pomoč bo dobrodošla. Dobimo se ob 8.00!

Danes teden je 11. nedelja med letom. Maša bo samo ob 8.00! Po maši pa bo telovska procesija. Redno mesečno darovanje še tokrat namenjamo za pokritje stroškov pri obnovi električnih vodov v župnijski cerkvi. Bog povrni!

Prišla je nova številka tednika Družina ter Misijonska obzorja.

Od 1. junija lahko darujete za svete maše za drugo polovico leta (julij-december). Uradne ure v župnišču so po počitniškem redu, torej po večernih mašah v Šmartnu! Ob ponedeljkih in četrtkih ni uradnih ur čez dan!

Bog povrni sodelavcem Karitas za pripravo današnjega obhajanja slovesnosti zakonskih jubilejev!