Binkošti

Srečanje Župnijskega gospodarskega sveta bo jutri, v ponedeljek, ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Župnijsko peš romanje na Brezje bo v noči s petka na soboto. Romarski blagoslov bomo prejeli ob 21.30 v župnijski cerkvi. Predvidena maša na Brezjah bo v soboto ob 6.00. Kolesarji se nam pridružite na poti! Še posebej vabljeni mladi in animatorji!

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Srednje Gameljne in Rašica.

Danes teden je Nedelja Svete Trojice. Ob 9.00 bomo obhajali slovesnost zakonskih jubilejev, ki jo pripravljajo sodelavci Karitas. Pari, ki letos obhajate okroglo obletnico, se prijavite v župnišču!

Prišla je nova številka tednika Družina.

Od 1. junija lahko darujete za svete maše za drugo polovico leta (julij-december). Uradne ure v župnišču so po počitniškem redu, torej po večernih mašah v Šmartnu!

Otroci veroučne šole naj čimprej prinesejo prijavnice za oratorij! 9. razred pa prijavnice za zaključni izlet!