7. velikonočna nedelja

Srečanje animatorjev oratorija in biblične skupine bo jutri, v ponedeljek, ob 19.30 v župnišču.

V sredo je praznik Obiskanja Device Marije. Ob 18.30 bo sklep šmarnic, ob 19.00 pa zahvalna maša ob zaključku veroučnega leta ter razdelitev spričeval. Otroci naj čimprej prinesejo prijavnice za oratorij!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. Priložnost za sveto spoved bo uro pred večerno mašo v župnijski cerkvi.

Pobožnost prve sobote in posvetitev Marijinemu Brezmadežnemu Srcu bo v soboto v Tacnu, pol ure pred mašo.

Danes teden so Binkošti, sklep velikonočnega časa. Ob 9.00 bodo birmanci prejeli Sveta pisma, dar župljanov – duhovnih botrov.

Prišla je nova številka tednika Družina, Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Od 1. junija lahko darujete za svete maše za drugo polovico leta (julij-december). Od binkoštne nedelje bodo uradne ure v župnišču po počitniškem redu, torej po večernih mašah!

Še nekaj mest je na voljo za današnji šmarnični shod v Kisovcu. Odhod avtobusa bo ob 14.00 s parkirišča pri pokopališču.